×

Filtrele

Ürün Tipi

Karat

Renk

Berraklık

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

1757 29755

Kargo

59 adet ürün bulunmuştur.

Zarif mi zarif bileklerinizin tamamlayıcısı da aynı zarifliğe sahip olmalı. Bu yüzden şıklığınızı taçlandırmak için özel olarak hazırladığınız kombinlerinizi ışıltısıyla süsleyecek pırlanta bileklikler Koçak’ta sizi bekliyor. Şık olmak için yalnızca giyiminize özen göstermek yetmez, kombinlerinizin şıklığını tamamlayacak özel bir de aksesuar şart! Koçak’ın özenli işçiliği ve büyüleyici tasarımlarıyla bileğinize çok yakışacak olan bilekliklerle siz de bulunduğunuz her mekanda ışıltınızla göz kamaştıracaksınız. İhtiyacınız olan tüm modeller için gelin Koçak’ın sunduğu zengin seçeneklere bakalım.

Modern bir görünüm isteyenlerin ilk olarak tercih ettiği baget pırlanta bileklik modelleri, Koçak’ın yılları aşan kalitesiyle bileğinizi şıklıkla sarıyor. İhtişamı zarafetle birleştiren baget taşlı pırlanta bileklikler, narin bileklerin en gözde tamamlayıcısı olma özelliği taşıyor. İster günlük kullanımda, ister şık davetlerde en özel yardımcınız olan pırlanta bilekliklerin bir diğer harika seçeneği ise pırlanta bilekliklerin en zarif hali su yolu pırlanta bileklikler. Titiz ve özel bir işçilikle hazırlanarak, değerli pırlantaların gücünü bileklere taşıyan Koçak’ın su yolu pırlanta bileklikleri, her ana uyum sağlayarak farkınızı her ortamda göstermenizi sağlar. Kutlamalarda zarif bir hediye, yeni kombinlere tamamlayıcı bir aksesuar olarak tercih edebileceğiniz pırlanta bileklik modelleri, çok uygun fiyat seçenekleriyle bileğinizle buluşuyor. 

Tarzı renkli olanların bilekliği de renkli olur diye düşünüyorsanız, yanılmıyorsunuz. Hayatın renklerini bileğinde taşımak isteyenlerin ilk tercihi renkli taşlı bileklikler, bileğinize tutkunun ve şıklığın kesişim noktasında bir güzellik katmak için sizinle! Estetiği hayatın her anında yaşamak Koçak pırlanta bileklik modelleriyle hiç zor değil, üstelik uygun fiyatlar da sizi bekliyor. 

Asil tarzınızı farklı formlarda dışarıya vurmak için fantezi taşlı bileklikler bileğinizi süslemek için hazır. Zengin ürün seçenekleriyle, her zevke uygun bir alternatif bulacağınız Koçak pırlanta bileklikler her bilekte farklı bir asalet yaşatır. Her yaştan kadının en özel anlarına şahitlik edecek ışıl ışıl parlayan pırlanta bileklik modelleri arasında seçim yapmakta zorlanacaksınız!

Koçak’ın pırlanta bilekliklerinin her biri kendine özgündür, aynı sizin tarzınız ve zarif bileğiniz gibi. Her zaman daha iyisini hak eden bilekleriniz, hep ışıltısıyla göz kamaştırsın diye Koçak’ta bileklik çeşidi bol! Baget, su yolu, renkli taşlı ve fantezi seçeneklerine sahip pırlanta bilekliklerle siz de hayalini kurduğunuz ışıltıya kavuşun. Uygun fiyat seçenekleri, birbirinden şık ve zarif modeller ile Koçak kalitesini yaşamak isterseniz pırlanta bileklik modellerimize Koçak mağazaları ve ekocak.com adresinden ulaşabilirsiniz

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı