×

Filtrele

Ürün Tipi

Fiyat Aralığı

6935 11739

Kargo

15 adet ürün bulunmuştur.

Tarihle aranız iyi mi? Özellikle tarihi kişileri kendine örnek alanlar için onların taktığı yüzüklerin benzerlerini takmak; gururla karışık bir mutluluk yaşatmaktadır. Belki o kişilerden biri siz, belki de çok yakınlarınız olabilir. Koçak bunu düşünerek tarih meraklıları için harika bir koleksiyon serisi hazırladı. Birbirinden farklı modellerde, cazip fiyatlarla hazırlanan bu koleksiyonun her parçası parmaklarınıza çok yakışacak. Koçak’ın “İmza Koleksiyonu” adını verdiği, adı gibi kendisi de tarihe imza atmanızı sağlayacak olan altın yüzük serisiyle siz de hayranı olduğunuz tarihi kişilikleri her an yanınızda taşıyacaksınız. Zevkinize özel hazırlanan imza yüzüklerle ihtişamınızı daha da arttıracak, ilgi dolu bakışların odağında olacaksınız. 

Efsane Barbaros Hayrettin Yüzüğü’nü parmağınızda taşımaya ne dersiniz? Onun o cesur ve kahraman karakterini en güçlü şekilde yansıtan altın yüzüğüyle siz de cesareti parmaklarınızda hissedeceksiniz. 14 ayara sahip olan bu harika altın yüzüğün eşsiz enerjisini hayatın her anında yaşayacaksınız. Peki ya muhteşem deyince sizin aklınıza ne geliyor? Biz söyleyelim… Tabii ki Kanuni Sultan Süleyman! Onun parmağından eksik etmediği Muhteşem Kanuni Sultan Süleyman yüzüğüyle siz de şıklığı parmaklarınıza taşıyın. İmza yüzüklerin bir diğer parçası olan; okçuların savaş sırasında baş parmaklarına taktıkları ve onları simgeleyen Okçu Zihgir Yüzüğü ise sizin de kararlı ve güçlü duruşunuzu simgeleyecek. Tarih deyince tarihi baştan yazanları da unutmamak lazım. İşte bunun için harika bir seçeneğiniz var: Fatih Sultan Mehmet Yüzüğü! Bir devri kapatıp yenisini açan Fatih Sultan Mehmet yüzüğünün yanı sıra, yeni bir çağın başlamasına sebep İstanbul’un Fethi’ni simgeleyen Fetih İstanbul Yüzüğü de tarihi parmaklarında taşımak isteyenler için en uygun seçeneklerden! Osmanlı İmparatorluğu’nun en ihtişamlı padişahlarından Yavuz Sultan Selim’le bağ kurmak isteyenler için de bir alternatifimiz var. Şah Yavuz Sultan Selim Yüzüğü, 14 ayar altın ve kare formundaki şaşalı özelliğiyle sizi tarihin derinliklerine götürecek. Osmanlı İmparatorluk tacını temsil eden Saltanat Kavuğu yüzüğü ise imparatorluğun armasındaki kavuktan ilham alınarak tasarlanmıştır. Diğer tüm imza yüzükler gibi 14 ayar olma özelliği taşıyan Saltanat Kavuğu yüzüğü de size güç verecek. Gazi Hünkâr 1. Murat’ın zaferlerini masmavi bir yüzükle taçlandırmak ve bu galibiyetleri parmağınızda taşımak gurur verici olur değil mi? 14 ayar altın Sultan 1. Murat Yüzüğü her ayrıntısıyla sizi bir adım öne taşıyacak. Göz alıcı taşı ve ince işçiliğiyle baş döndürecek bir tasarıma sahip bu yüzükle siz de farkınızı yansıtacaksınız. Tüm Osmanlı padişahları gibi savaşçı kişiliğini yüzüklerine de yansıtan Yıldırım Bayezid’in yüzüğünü parmağınızda taşımaya ne dersiniz? Yüzüğün üzerinde bulunan kılıçlarla enerjinizi arttırıp, onun savaşçı kişiliğiyle cesaretinizi yükselteceksiniz.

Gücü doruklarda hissetmeyi sever misiniz? O zaman 14 ayar altın Doruk Yüzüğü tam da size göre! Osmanlı’nın 3 kıtaya yayıldığı 16 ve 17. yüzyılları temsil eden bu özel yüzükle siz de hayatı dorukta yaşayacaksınız. Parmaklarınız güneş gibi parlasın istiyorsanız, Ata Yüzüğü parmaklarınızda ışıl ışıl parlayacak. Osmanlı’nın kuruluşunu simgeleyen 14 ayar altın Ata Yüzüğü, 3 ok ve yay ikonografisiyle gücü temsil ediyor. Yiğitliğin ve cesaretin yansıması olan 14 ayar altın Alp Yüzüğü, Ertuğrul Gazi ve onun Alplerini simgeliyor. Yüzüğün ortasındaki Kayı boyu amblemiyle tarihi parmaklarınızda yaşatıyor. Kare formlarda efsanevi bir yüzük arıyorsanız, Kayı Yüzüğü sizin için uygun seçim! Kudret sahibi bir duruş yansıtmak için siz de 14 ayar altın Kayı Yüzüğü’nü tercih edebilirsiniz. Mavi renk enerjinizi mi yükseltiyor? O zaman çift başlı kartal detayıyla Türklerin hükümdarlık sembolünü temsil eden Simurg’la parmaklarınızı güçlendirin. 14 ayar altın Türk Yüzüğü ile kudreti hissedin. İmza yüzük serisinin en özel parçalarından biri olan Altın İmza Osmanlı Yüzüğü, 623 yıllık bir hikayenin en heybetli bölümü! Osmanlı arması ve tuğradan esinlenerek hazırlanan bu özel yüzükle siz de tarihin bir parçası olun. 

Siz de tarih meraklısı ve tarihi kişilerin hayranıysanız, Koçak’ın sizin için özel olarak hazırladığı İmza Koleksiyonu’yla parmaklarınızı güçle buluşturabilirsiniz. Yapmanız gerekense ekocak.com ve Koçak mağazalarını ziyaret etmek!

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı